Wasze historie

W tej zakładce znajdują się świadectwa osób, które zechciały podzielić się z nami swoją historią. Będą wzruszające, niekiedy trudne, o niezwyciężonej sile miłości, inne jeszcze będą takimi, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.

 
Może Ty także nosisz w sercu historię, która mogłaby wesprzeć osoby znajdujące się w podobnej sytuacji? Zachęcamy do wysłania swojego świadectwa na naszego maila kontakt@fundacjakornice.pl
W tytule maila prosimy wpisać "Moje świadectwo".
Historia Tymoteusza

Historia Tymoteusza

Nasza historia zaczęła się 5 lat temu, kiedy po dwóch latach starań byłam w wymarzonej ciąży. Bylismy z mężem tak bardzo szczęśliwi, że w końcu nasza rodzina się powiększy. Snuliśmy plany na szczęśliwe życie w czwórkę. 

Historia małej Ani

Historia małej Ani

Jesteśmy małżeństwem od września 2009 roku. Mamy trójkę dzieci: Hanię (9,5 lat), Maćka ( 6,5 lat) i Alę ( 20 miesięcy). Na początku naszej drogi małżeńskiej, planowaliśmy 2 dzieci ale po nawróceniu uznaliśmy, że dziecko to błogosławieństwo i myśleliśmy o kolejnym. W lutym 2016 okazało się, że jestem w ciąży.

Dziś mamy aniołka w niebie

Dziś mamy aniołka w niebie

Nazywam się Ania mój mąż Darek. Jesteśmy rodzicami 2 dzieci Zuzi 12 lat i Maksa 7 lat.

Historia Hanii

Historia Hanii

Nasza Hania urodziła się 23 czerwca 2020 roku tuż przed północą- bardzo chciała złożyć swojemu tacie życzenia na pierwszy Dzień Ojca.